info@h-square.cz+420 226 200 992

Partneři

Palo Alto Networks

Společnost Palo Alto Networks byla založena roku 2005 vizionářem v oblasti bezpečnostních technologií Nir Zukem s cílem přistupovat k firewallingu novým způsobem. Vytvořila firewall se schopností vidět a kontrolovat aplikace a jejich obsah podle uživatele, nikoliv pouze pravidla postavená na číslech síťových portů a uživatele podle IP adresy, a to až do rychlosti 10 Gbps bez degradace výkonu. Next Generation Firewally společnosti Palo Alto Networks jsou postaveny na patentovaných technologiích “App-ID”, “User-ID” a “Content-ID”, díky kterým přesně identifikují aplikace a skenují obsah bez ohledu na port, protokol, obranné taktiky nebo SSL šifrování, a tím zabraňují hrozbám a únikům dat a informací. Ve spolupráci se společností Palo Alto Networks dále nabízíme pokročilou ochranu koncových stanic a next-generation ochranu virtualizovaného prostředí.
Společnost H-Square ICT Solutions dosáhla prestižní úrovně PLATINUM Partner se společností Palo Alto Networks. V současné době je naše společnost nejvíce kvalifikovaným partnerem v České republice, což dokazují nejen vynikající obchodní úspěchy s produkty Palo Alto Network, ale především i výborná technická úroveň našich bezpečnostních a síťových specialistů. Jako PLATINUM Partner můžeme tyto úspěchy prokázat a nabídnout našim zákazníkům ve formě jedinečných obchodních nabídek, perfektních služeb i zákaznické podpory.

A10 Networks

Společnost A10 Networks byla založena roku 2005 a již před více než 10 lety představila produkt pro load balancing síťového provozu a dodávku aplikací (ADC). Následně vyvinula další řešení zejména pro řízení a bezpečnost síťového provozu – CGN (uchování adres v sítích s IPv4 mezi LAN a vnější sítí; řeší i problémy po vyčerpání IPv4 adres překladem mezi IPv4 a IPv6), TPS (anti-DDoS ochrana; zmírnění následků distribuovaných útoků DoS – odmítnutí služby), SSLi (inspekce zašifrovaného síťového provozu SSL a jeho zviditelnění pro možnost ochrany; SSL používá například pro svůj e-mail i prohlížení stránek nejen Google, ale i Seznam) a také CFW (firewall nové generace).

Centrify

Společnost Centrify je dle společností Gartner i Forrester leaderem v oblasti Priviledge Access Managementu (PAM) a nejen to. Centrify od základu mění způsob přístupu k řízení privilegovaných účtů tím, že nabízí cloudovou platformu tzv. Zero Trust Priviledge Managementu pro vysoce zabezpečený přístup k celé infrastruktuře (včetně DevOps, kontejnerům, cloudu, BigData úložištím, a podobným moderním podnikovým částem infrastruktury).

Idaptive

Společnost Idaptive nabízí komplexní soubor nástrojů pro zajištění tzv. Next Generation Access, kterými jsou například adaptivní vícefaktorové ověřování (MFA), moderní portály pro jednotné přihlašování (SSO), správu a pokročilé zabezpečení koncových a mobilních zařízení. Tyto nástroje zajišťují vysoce zabezpečený přístup odkudkoliv, pro každého uživatele, k jakékoliv aplikaci a z jakéhokoliv zařízení.

Paessler

Jako partner německé společnosti Paessler AG nabízíme špičkové produkty pro monitoring sítí a prostředí, především aplikaci PRTG Network Monitor. Společnost byla založena v roce 1997 současným CEO Dirkem Paesslerem a nabízí freeware i komerční software především pro systémové administrátory a dohledová centra.
PRTG Network Monitor je profesionální řešení pro sledování prostředí. Systém zajištuje sběr dat ze senzorů, ukládání naměřených hodnot a jejich přehledné zobrazování ve formě on-line grafů a tabulek.

Proofpoint

Společnost Proofpoint Inc. je přední výrobce next-generation bezpečnostních technologií založených na cloudovém řešení pro ochranu komunikace a způsobu předávání informací. Řešení Proofpoint umožňují organizacím chránit své uživatele před pokročilými útoky dodávanými prostřednictvím e-mailu, sociálních médií a mobilních aplikací. Více informací naleznete na adrese www.proofpoint.com.

Rapid7

Společnost Rapid7 zaměřuje svou oblast podnikání výhradně do ICT a internetové bezpečnosti. Jejich produkty, mezi které patří například MetaSploit, Nexpose či řada produktů Insight, jsou považovány za špičku v oblasti správy zranitelností, penetračního testování, šetření incidentů, behaviorální analýzy provozu a správy logů. Uzavřením partnerství došlo nejen k možnosti používat a nabízet špičkové produkty společnosti Rapid7. Díky výměně zkušeností s bezpečnostními inženýry a praktickým zkušenostem jsou naši konzultanti a specialisté na bezpečnost schopni dodávat klientům služby na ještě vyšší úrovni, tedy takové služby, které budou ještě vyšší přidanou hodnotou v oblasti zabezpečení ICT infrastruktury vaší společnosti.

Wombat Security

Společnost Wombat Security, divize firmy Proofpoint, se zabývá změnou chování uživatelů a poskytuje computer-based learning program pro zvyšování povědomí a školení o informační bezpečnosti.
Pomáhá organizacím učit své zaměstnance v zabezpečení jejich chování: Pomocí nástroje pro dlouhodobé a komplexní vzdělávání spojeným s testováním a ověřováním znalostí uživatelů. To vše v podobě komplexní platformy, která propojuje velký počet interaktivních vzdělávacích modulů, testů dovedností a simulovaných phishingových kampaní, včetně rozsáhlé knihovny vzorů a předdefinovaných testů, kompletního reportingu a analytiky, a to vše i pro uživatele v českém jazyce.
Wombat Security je vhodná pro každou organizaci jako podpůrný nástroj za účelem posílení jejich obrany proti kybernetickým hrozbám. Její aplikací se dosahuje až 90% snížení počtu bezpečnostních incidentů a výrazného snížení nákladů na odstranění dopadů takovýchto bezpečnostních incidentů. Wombat security je již pátým rokem lídrem v magickém kvadrantu společnosti Gartner pro oblasti computer-based learning.

| Next Generation Security | Palo Alto Networks NGFW | Endpoint Protection | Cisco ISE | Penetrační testy | Monitoring ICT | Audit datové sítě |

© 2015 - 2020 H-Square ICT Solutions s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Ochrana osobních údajů.
Vytvořilo studio EXXO.cz